Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді діяла виставка Рімми Конар (Фото)

18 червня 2018 р., 09:00

Яка мала назву «Кольоровий ранок»

Днями в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відкрилася персональна виставка робіт Рімми Конар «Кольоровий ранок».

Як зізнається сама художниця, назва виставки не випадкова: «Я дуже люблю ранок – це початок нового дня, нового життя, нової енергії. А ще є маленький секрет: якщо прочитати моє прізвище в інший бік, вийде слово ранок».

Лікар-мамолог за фахом Рімма Конар узялася за пензель всього два роки тому. Щоправда, базові знання здобула ще змалку. «Я займалася малюванням лише в дитинстві в художній школі Золтана Баконія, відтак була чимала пауза. Втім, малювання зріло в мені довго: я підмальовувала скетчі та дуже хотіла й одночасно боялася писати олією. А буквально в 2017 році завдяки подрузі вперше спробувала працювати з цим матеріалом і вже не зупинялася. Олія виявилася для мене дуже комфортною».

Пробує себе художниця і в інших техніках, як-от: олівець, акварель, пастель.

Експозиція налічує близько чотирьох десятків різножанрових олійних полотен: це свіжі морські пейзажі, загадкові жіночі образи та квіткові натюрморти. І хоч професійних навиків молода художниця не має, однак досить добре відчуває колір та об’єм.

{g}

Окремої уваги заслуговують фігуративні роботи, в яких розкрито жіночу сутність, та в той же час збережено загадковість. «Мені подобається жіноче тіло – воно гарне й варте того, щоб його малювали, у ньому є якась загадка. Усі мої роботи, навіть пейзажі та натюрморти, асоціюються з людьми, тож часто думка про людину впливає на саму картину».

Виставка «Кольоровий ранок» вийшла жіночною й тендітною, як і сама авторка. Оглянути експозицію можна до 16 червня 2018 року включно.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp