Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородці не знали всього про війну

13 листопада 2014 р., 13:40

Їхні знання збагатили студенти

Студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій, навчаючись, не лише черпають знання для себе, а й діляться ними з іншими. До прикладу, в Ужгороді відбулася прогулянкова екскурсія, приурочена до 100-річчя Першої світової війни.

Як розповів в. о. проректора УжНУ Федір Шандор, традиційно цього дня, 11 листопада, відзначають День червоних маків – вшановують героїв, загиблих у війнах. Саме 11 листопада відбулося підписання акту про завершення Першої світової війни у французькому Комп'єні. Червоний мак є символом жертовності тих, хто загинув на полях битв.

Тому в такий особливий для нашої держави час ужгородцям запропонували пригадати першу війну такого масштабу. Як зауважив студент факультету туризму та міжнародних комунікацій, ведучий екскурсії Віктор Опаленик, підписуючи угоду про мир, світ не міг уявити, що таке жахіття може повторитися ще раз; і нині знову всі, затамувавши подих, стежать за бойовими діями, що розгорнулися в Україні.

Учасникам безкоштовної екскурсії запропонували прогулятися місцями, так чи так пов’язаними з Першою світовою. До прикладу, Покровська церква на Православній набережній є одним із храмів-пам’ятників жертвам цієї війни. Її звели 1930-го року російські емігранти. Ця церква є зменшеною копією Коломенського храму під Москвою.

Як розповіли студенти, таких меморіалів в області чимало. На кожній зупинці екскурсії студенти розповідали про воєнні дії, що точилися в кожному районі Закарпаття. До речі, як зауважив Федір Шандор, відомості, підготовлені студентами про кожен район нашого краю, вже занесено у Вікіпедію.

Ірина Левіна, МедіаЦентр УжНУ





Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp