Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Правоохоронці краю дбають про "важких" підлітків

20 лютого 2015 р., 11:00

Застереженнями та підтримкою фахівці намагаються не допустити до подальших гріхів.

Сьогодні на профілактичному обліку кримінальної міліції у справах дітей перебуває майже 30 неповнолітніх з м.Мукачева та Мукачівського району. Це діти, які свого часу стали на хибну стежку і вчинили правопорушення.

Такі чинники, як брак батьківської уваги, зловживання спиртними напоями, незайнятість підлітків, проблеми в сім'ях значною мірою сприяють вчиненню неповнолітніми правопорушень.

Правоохоронці сектору кримінальної міліції к справах дітей постійно займаються з такими дітьми, спілкуються, вивчають клімат у родинах, де вони виховуються.

Сьогодні до оперуповноваженої сектору кримінальної міліції у справах дітей Марини Ільтьо прийшли два підлітки 16 та 17 років. Обидва хлопці засуджені за майнові злочини – крадіжку та грабежі. Один з хлопців систематично викрадав гроші від своєї багатодітної матері-одиначки, інший неподалік гуртожитку одного з мукачівських коледжів займався пограбункамиоднолітків-студентів.

Обидва хлопці засуджені і перебувають на обліку за вчинення кримінальних правопорушень. Однозначно сказати чи шкодують про вчинене - юнаки не можуть, скаржаться на батьків, несправедливе і негідне ставлення до себе з боку дорослих. Також хлопці, практично відмовляються відвідувати навчальні заклади, адже вважають себе занадто дорослими для цієї справи.

Як розповідає начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Василь Соскіда, - саме в 14-17 років відбувається становлення характеру,формування життєвих принципів. І дуже часто підлітки підпадають у цейперіод під вплив вулиці та не зовсім законослухняних однолітків чи старшихприятелів. А звідси - й коріння підліткової злочинності.

Вирішити цю проблему можна тільки спільними зусиллями. Дорослим слідбільше спілкуватися з дитиною,виховувати її власним прикладом, закладаючипоняття людяності, добра та справедливості. Бо якщо дитиною не займаютьсябатьки, нею неодмінно “займеться” вулиця, а згодом - міліція.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com