Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді перевіряли водіїв автобусів

15 червня 2015 р., 14:41

У рамках однойменної операції "Автобус"

У рамках проведення профілактичних заходів «Автобус – 2015» в Ужгороді та Ужгородському районі, у понеділок 15 червня, з 5 години ранку працівниками Державтоінспекції було оглянуто більше 150 автобусів, на яких складено 17 протоколів за порушення правил перевезення пасажирів.

У заході було задіяно три екіпажі Державтоінспекції Закарпаття та мобільна діагностична лабораторія.
Під час перевірки перевізників особлива увага приділялася на такі порушення як: організація передрейсового контролю, технічного стану автобусів і щозмінного медичного огляду водіїв.

Інспектори ДАІ зосередили увагу на документуванні грубих порушень дорожнього руху, перевищенні обмеження швидкості руху автобусів, перевезенні перевищення кількості пасажирів у транспорті, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, керування водіями автобусів без ліцензійної картки на перевезення пасажирів протяжністю понад500 км., зміна маршруту.

Як зазначив начальник сектору АТІ УДАІ УМВС майор міліції ВолодимирШаркадій, такі заходи дисциплінують водіїв автобусів щодо не допущення грубих порушень Правил дорожнього руху.


- Профілактичні заходи стимулюють водіїв до ввічливого ставлення з пасажирами у автобусах та учасниками дорожнього руху. Вони зобов’язують водіїв більш ретельно готовити транспортний засіб до виїзду на лінію, - говорить Володимир Шаркадій.


За словами старшого інспектора з технічного нагляду ВДАІ УМВС з обслуговування м. Ужгород капітана міліції Миколи Гряділя, проблемним питанням на сьогодні, є перевезення пасажирів більше встановленої норми, тому перевізникам необхідно спільно з місцевою владою вирішити питання про збільшення кількості рейсів «у час пік» в обласному центрі.

- Хочу сказати, що необхідність збільшення рейсів маршруток у м. Ужгороді, на сьогодні є вкрай необхідним питанням, яке потрібно якомога швидше вирішити із місцевою владою, - зауважує Микола Гряділь.

До речі, треба відмітити, що цього року з вини водіїв автобусів не скоєно жодної дорожньо – транспортної пригоди, де були б травмовані люди.

УДАІ УМВС України в Закарпатській області


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com