Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородський дитсадок оновили (ФОТО)

4 серпня 2015 р., 09:01

Там завершують заміну вікон та дверей

В дитсадку №29 «Дивосвіт» Ужгорода завершується заміна вікон та дверей на металопластикові. Всього тут замінено 72 вікон та дверей. Фінансували роботи в томі числі із рахунок обласного бюджету, на що обласні депутати виділили 400 тисяч гривень. Як проводяться роботи сьогодні перевіряв голова обласної ради Володимир Чубірко.

 

Цьогоріч закладу виповнюється 40 років. Потреба в його оновленні вже давно назріла, - розповідає завідувач дитсадка Ольга Чеварга. Вісім років тому звели нову котельню. Й доцільно було замінити вікна та двері. « Цього коштом батьківського комітету ми не могли б зробити, адже суми значні. Вдячні керівнику обласної ради, який звернув увагу на наш заклад. Нині у нас вже встановлено вікна високої якості. Ми сподіваємося, що взимку малеча буде у теплі», - каже керівник закладу. замінено.

Володимир Чубірко констатує, що цього року обласною радою прийнято рішення фінансово підтримати міста та райони пропорційно до кількості жителів. «Є програма з переведення котлів на альтернативне опалення. В межах цієї програми Ужгород отримав три мільйони на три заклади. Видатки на енергоносії взимку будуть основними, тому маємо зробити все можливе, щоби вже впроваджувати енергозберігаючі технології. Замінивши вікна, можна заощаджувати до третини видатків на тепло. За ці кошти можливо оновлювати заклади», - вважає голова обласної ради.

Загалом в області вже використано 60% коштів виділених обласною радою на оновлення бюджетних закладів. Робоча група облради й надалі інспектувати якість виконаних робіт.

Прес-служба облрадиОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com