Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ЖРЕР чи приватна фірма - в Ужгороді питання залишається відкритим

9 вересня 2015 р., 11:53

Щоб знати ужгородські будинки з балансу комунальних підприємст не вистачило голосів.

Сьогодні, 9 вересня, на засіданні виконкому Ужгорода було винесено питання – забрати із балансу комунальних жеків №1 та №5 123 багатоповерхових будинків. Формально багатоповерхівки, згідно з документом, передаються на баланс Департаменту міського господарства. А там, у свою чергу, повинні передати будинки на обслуговування приватних фірм, які нещодавно виграли конкурс.

На практиці це означає, що жителі будинків повинні платити квартплату не жекам, а приватним організаціям. Раніше у ЗМІ озвучувалася інформація, що приватні фірми створили директори комунальних жеків. Щодо цього факту були й позови до суду.

На засіданні виконкому питання викликало дискусію. У підсумку на проект рішення не вистачило голосів.

Представниця Департаменту міського господарства Полтавцева наголосила, що жеки припинили обслуговувати згадані у документі багатоповерхівки.

Водночас, як стало відомо "Про Захід", жителям будинків й далі приходять квитанції за квартплату саме від комунальних жеків.

Весь перелік багатоповерхівок, де жителям доведеться давати квартплату приватним фірмам – у проекті не прийнятого сьогодні рішення.

"Про Захід"


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com