Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мещканці Ужгорода та Мукачева найбільше хворіють на ГРВІ

11 грудня 2015 р., 18:28

Так завжди у великих містах

Як повідомила заступник начальника відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду санітарно-епідеміологічної служби області Вікторія ДЬОРДЯЙ за період із 04 по 11 грудня 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції звернулося 3552 особи, показник захворюваності складає – 28,3 на 10 тисяч населення, що на 36,3% нижче епідемічного порогу. Темп приросту захворюваності на ГРВІ у порівнянні з попереднім (49) тижнем 2015 року, склав 5,8%. У порівнянні з аналогічним 50 тижнем 2014 року, рівень захворюваності на ГРВІ серед населення області нижчий на 5,1%.

Відмічається незначний ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на окремих адміністративних територіях області.

Високі рівні захворюваності протягом поточного тижня реєструвались у м. Ужгороді, м. Мукачево, Ужгородському та Виноградівському районах.

Серед загальної кількості захворілих 67,3% становлять діти віком до 17 років, найвищій рівень спостерігається у віковій групі 5-14 років (45,4%).

Госпіталізовано до медичних установ області 4,2% від усіх захворілих, з яких 89,3% становлять діти.

Із початку епідемічного сезону проти грипу та ГРВІ вакциновано 2624 особи, серед яких – 1390 осіб із групи медичного ризику та 1234 особи епідемічного ризику.

Фахівцями Держсанепідслужби області продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення області на гострі респіраторні вірусні інфекції, проводиться активна інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення, з метою покращення обізнаності населення щодо профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій та вакцинації, як найефективнішого засобу захисту організму від вірусів грипу.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp