Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Смоланка має 250 полісменів завдяки Князєву (ФОТО)

16 грудня 2015 р., 09:00

Вони зображені на подарованій фотокартині.

Очільник Головного управління національної поліції в Закарпатській області Сергій Князєв подякував за співпрацю керівництву та викладачам ДВНЗ «Ужгородський національний університет» і подарував фотокартину із присяги поліцейських.

 

«Ще зовсім недавно 250 юнаків та дівчат заново відчували себе студентами, отримували необхідні знання та досвід, щоб згодом стати достойними правоохоронцями. І вже два тижні тому ми нарешті побачили їх «у роботі». Дякуємо всім, хто долучився до навчання наших нових патрульних поліцейських. Сподіваємось, вони гідно та з честю нестимуть службу і стоятимуть на варті правопорядку», - зазначив Сергій Князєв, очільник закарпатської поліції.

Сергій Миколайович Князєв висловив щиру подяку за плідну співпрацю ректору ДВНЗ «Ужгородського національного університету» Смоланці Володимиру Івановичу та всім викладачам, котрі долучилися до процесу навчання і випуску патрульних поліцейських Закарпаття.

Також полковник подякував факультету післядипломної освіти та до університетської підготовки, на базі якого відбувалася підготовка нових кадрів.

На знак вдячності Сергій Князєв подарував ректору вишу світлини з новими випускниками. «Тепер ми будемо пильно стежити за кожним із наших випускників, що тут зображені», - пожартував Володимир Смоланка і щиро подякував за увагу.
Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Схожі новини

Володимир Смоланка: "УжНУ – університет з європейським характером і дух демократії домінує у ньому"
УжНУ: Демократичний, сучасний, орієнтований на розвиток університет очима його ректора (ФОТО)
Ректор УжНУ Володимир Смоланка доповів про підсумки роботи УжНУ у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на наступний навчальний рік
Володимир Смоланка: «УжНУ сповідує європейські цінності, тому дух демократії і свободи превалює в ньому» (ФОТО)
В УжНУ провели дослідження геному
Смоланка та Гринюк розкажуть про магістерську освітню програмиу «Публічна політика та адміністрування»
Наступного року вступники до магістратури деяких спеціальностей складатимуть ЗНО
Ректор Смоланка: Чи буде 6-денка в УжНУ – ще не відомо
Володимир Смоланка: Ми раді зустріти нових вступників, на яких у стінах нашої альма-матер чекатиме плідне, насичене, цікаве життя
Що чекає на приміщення УжНУ?

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp