Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Тільки 18% українців знає англійську мову на рівні вище середнього

17 грудня 2015 р., 14:52

Пасемо задніх

Згідно результатів он-лайн дослідження TNS, 89% опитаних вчили англійську мову, однак лише 18% володіють нею на рівні вище середнього.

{g}

Порівняно з країнами Європи Україна вісдтає у готовності населення спілкуватися іноземною мовою. Дані Євробарометра “Європейці та їхні мови” показують, що більше половини жителів країн ЄС знають щонайменше дві мови, а 38% європейців вільно володіють англійською. Найкраще, за даними EF English Proficiency Index, серед європейських країн англійську знають у Швеції (70,94% населення), Нідерландах (70,58%) та Данії (70,05%).

Дослідження “Моніторинг сприйняття реформ у суспільстві” проводилося компанією TNS для Національної ради реформ. Опитування проводилось методом он-лайн опитування з 27.11.2015 – 02.12.2015.

Блок про рівень володіння іноземними мовами було включено до дослідження в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов Україна speaking, що реалізується ініціативою GoGlobal та партнерами та підтримана Національною радою реформ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp