Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді розкрили секрети вивчення англійської мови (ФОТО)

21 березня 2018 р., 12:45

20 березня

Вчора в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка на базі інформаційно-ресурсного центру “Вікно в Америку” відбувся круглий стіл на тему: “Англійська мова вдома: легко та цікаво”

Про важливість англійської мови знає чи не кожний. Особливо, це розуміють батьки, які хочуть щоб їхні діти досягли успіху у своєму житті. Проте часом стикаєшся з небажанням дітей вчити мову. І на питання “Для чого тобі англійська”, чуєш у відповідь: “Батьки сказали – треба”. Тож як бути? Як допомогти своїм дітям полюбити вивчення англійської мови. Саме про це розповідали батькам гості нашого круглого столу, досвідчені викладачі англійської мови Людмила Коваль та Валентина Янковська, а також психолог Лариса Граб.

“Мені захотілось організувати цю подію, так як роль родини у вивченні англійської мови часто недооцінюють. А сама ідея проведення заходу виникла завдяки батькам однієї дівчинки, з якою я займаюсь. Вони обоє в школі вчили німецьку, а англійську не знають взагалі. Якось дитина розповідала їм, що на уроці англійської вона грається в настільні ігри. Наступного тижня мама купила дитині цю гру, а батько почав гратись з донькою, навчаючись разом з нею. Приклад таких батьків є дуже надихаючим. Я впевнена, що кожен хоче найкращого для своєї дитини, проте не всі знають як саме можна досягнути поставленої мети. Тому наш захід був націлений саме на батьків”, - розповідає Валентина Янковська

“В першу чергу, важлива підтримка дитини та позитивне ставлення до любих результатів. Подивитися, яким чином дитина краще сприймає інформацію та вчиться, щоб підібрати завдання відповідно до особливостей (аудіал, кінестетик чи візуал). Створити мовне середовище навколо дитини: постери, картки, перегляд відео, читання книг - аудіо-книги, відвідувати події англійською мовою. Якщо батьки вивчали іншу мову, то це хороша нагода вчитися разом з дитиною”, – радить батькам викладач кафедри міжнародних комунікацій з величезним викладацьким стажем Людмила Коваль.

Не менш важливим є психологічний аспект: “У кожної дитини різні здібності і має бути свій індивідуальний підхід. Ні в якому разі не можна дитину змушувати. Дитина повинна зрозуміти для чого їй потрібно вчити іноземну мову”, - акцентує на цьому увагу психолог, пані Лариса.

“Англійська має стати частиною повсякденного життя. Мультфільми, пісні, ігри англійською мовою - це головні інструменти в досягненні вашої мети. По-друге, важлива регулярність та терпіння. Не очікуйте від дитини результатів в перший же день, а терпляче і якомога частіше займаєтесь зі своєю дитиною. Нехай це буде всього 15 хв, але кожен день”, - додає Валентина.

Отже, батьки, допомагайте своїм дітям полюбити англійську чи будь-яку іншу іноземну мову. Докладайте зусиль, а результат, повірте, не змусить себе довго чекати!
Координатор центру “Вікно в Америку, Любов Толстова

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp