Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді добровольці Корпусу Миру навчали школярів англійської мови

11 квітня 2016 р., 15:20

Найкраща практика - це спілкування з носіями мови

У суботу, 9 квітня 2016 року, добровольці Корпусу Миру США Ейерусалим Хайлі та Райан Найт за підтримки управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації провели англомовний одноденний табір “H.E.A.L. Today”.

Під час табору учні старших класів Ужгорода мали можливість дізнатися багато нового і отримати практичні навички щодо особистісного розвитку, - повідомляє Закарпатська ОДА.

Програма занять дозволила приділити особливу увагу мистецтву спілкування, публічним виступам, а також, підвищенню загального рівня володіння англійської мови. Старшокласники дізналися багато цікавого про виховання сучасного лідера, мали змогу розвинути в собі необхідні якості для подальшого навчання, побудови кар’єри, співпраці в сучасному суспільстві. Молодь отримала чудову можливість поринути в атмосферу цікавої інформації, інтерактивних занять, змагань, ігор, дискусій, здобути досвід роботи в команді, а по закінченню всі школярі отримали Сертифікати про участь у відповідному проекті.

Враховуючи те, що 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, удосконалення її з носіями мови лише сприятиме доступу краян до світових можливостей та забезпечення інтеграції України до європейського простору.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp