Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Балога ініціює виділення матеріальної допомоги працівникам і студентам ПТУ

3 березня 2016 р., 16:58

Підтримати хоче коштами міського бюджету.

Про це заявив міський голова в ході зустрічі з ініціативною групою з представниками ПТУ. Йдеться про підтримку з міського бюджету.

"Конституція передбачає, що всі витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою. Цього зроблено не було. На підставі чого місто має фінансувати ПТУ? Знімати кошти з харчування дітей? З медичних закладів? Проблеми закладів системи профтехосвіти має вирішувати обласна влада. На позачерговій сесії обласної ради треба внести зміни до бюджету. Так зробили у Львівській області і вирішили тимчасово проблему. Обласна влада має на це реагувати. Ми готові вам сприяти. Ми завтра плануємо зібрати засідання бюджетної комісії, де розглянеться це питання. 

Не виплата зарплати викладачам і стипендій – це вже право судитися із власниками майна. І ви можете таким право користуватися. Ми пропонуємо вирішити питання через виділення коштів у вигляді матеріальної допомоги працівникам і студентам закладів", - зазначив міський голова.
Мукачівська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com