Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Андрій Балога прокоментував рішення позачергової сесії міськради щодо ПТУ

17 березня 2016 р., 15:02

Аргументи такі:

Сьогодні на позачерговій сесії Мукачівської міськради депутати прийняли звернення до центральних органів влади, яким вимагають у влади рішучих дій щодо профтехзакладів міста. 

Депутати звернулися до Прем’єр-міністра та Міністра освіти і науки України з закликом рішучих дій щодо професійно-технічних закладів міста Мукачева. З метою як найшвидшого вирішення питання фінансування закладів професійно-технічної освіти, Мукачівська міська рада вимагає вжити необхідні дії щодо передачі з державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Мукачева відповідних установ, закладів та організацій для можливості їх утримання у визначеному законом порядку

Міський голова Андрій Балога наголошує: напруга виникає через те, що Президент наразі не підписав законопроект, який передбачає фінансування системи профтехосвіти з державного бюджету.

«Є Конституція України і її треба виконувати. Президент не підписав закон, тому й виникає соціальна напруга. Сьогодні депутати прийняли звернення до Кабміну про те, що місто готове фінансувати заклади, але має комплексно виконуватися закон України й щодо передачі майна. На сьогоднішній день працівники ПТУ - це працівники міністерства освіти.

Чому Президент не підписує закон? То може проблема не в Мукачеві, а питання до Києва? І Область має лобіювати це питання, але на сьогоднішній день зволікають.

Викладачі та студенти мають вимагати підписати від Президента закон. Чому ніхто не подає до суду за невиконання ним своїх обов'язків? Ми не єдині в країні опинилися в такій ситуації – більше 30 закладів не фінансуються і це треба вирішувати на рівні держави. На жаль, в Києві займаються поки лише політичними спекуляціями», - зазначає міський голова.

Водночас міський голова повідомив, що через управління праці соцзахисту виділяється допомога дітям-сиротам, вчителям закладів профтехосвіти які є мешканцями Мукачева. Допомогу вже отримали 40 студентів та отримають 50 викладачів.
Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com