Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатці, не куріть у ліжку!

15 березня 2016 р., 13:41

Це може коштувати вам життя!

Про шкідливість паління для здоров’я людини сьогодні знає чи не кожен закарпатець. Куріння помітно скорочує життя особи. Крім цього, регулярне випалювання цигарок викликає склероз судин і стає одним із найважливіших факторів, що підвищують ризик інфаркту, інсульту, серцево-судинних захворювань, раку легенів тощо. Однак цигарка може забрати життя людини й через пожежу. Адже доволі поширеною є звичка громадян палити в ліжку. А недопалок, що потрапив на матрац чи подушку, може за лічені хвилини розгорітися у полум’я та спопелити весь будинок.

Особливо небезпечним куріння в ліжку стає тоді, коли людина перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Адже твереза особа, прокинувшись від запаху диму, намагатиметься врятуватися сама й надати допомогу іншим. Натомість алкоголь затуманює свідомість. Випивши спиртного, людина стає неуважною, втрачає відчуття міри, відповідальності. У нетверезому стані особа не завжди здатна відчути перші ознаки пожежі й прокинутися. А тканини й набивка дивана при тлінні виділяють чадний газ, надихавшись якого, людина може загинути.

Щоб уникнути трагедії, дотримуйтеся елементарних правил безпеки! Не допускайте паління в квартирі, а тим більше у ліжку або сидячи на дивані чи в кріслі, особливо після вживання алкоголю. Краще вийдіть на балкон або на вулицю. Стежте за тим, щоб іскри від цигарки не потрапили на легкозаймисті речі або підлогу та ретельно гасіть недопалки в попільничці.


Управління ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com