Зберегти Скасувати

У Мукачеві відбувся чемпіонат міста з волейболу (ФОТО)

6 квітня 2016 р., 11:00

Хто став переможцем?

В спортивних залах НВК "Гармонія", ЗОШ №11 та ЗОШ №13 протягом місяця проходив відкритий чемпіонат міста з волейболу серед аматорських команд, в якому прийняло участь 12 команд (120 учасників).

Ігри відбувалися в запеклій боротьбі, гравці демонстрували хорошу техніку та фізичну підготовку. Доля зустрічі часто вирішувалась в трьох партіях.

Без єдиної поразки весь турнір відіграла команда ВК "Мукачево", яка обіграла в запеклій боротьбі минулорічних переможців ВК "Смурфики" вони і стали переможцями чемпіонату, друге місце у команди ВК "Смурфики". Бронзовим призером стала команда ВК "Новатор".
Призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та волейбольними м’ячами від керівництва міста.