Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Шокуючу АТО у Празі та Будапешті показали закарпатці (ФОТО)

26 травня 2016 р., 14:40

Неприємні реалії

Шок, біль, сум...

   

Мукачівські бійці АТО та волонтери організували фото-виставки "Від Майдану до війни. Правда про АТО" у сусідніх Угорщині та Чехії.Днями тематичні виставки із метою показати реалії антитерористичної операції в Україні громадянам Угорщини та Чехії відбулися у Будапешті - за підтримки угорської діаспори та у Празі - за підтримки активістів Празького майдану.

"Угорці, які відвідали нашу виставку, були шоковані почутими реальними історіями, проблемами з якими стикаються наші військові вже після демобілізації. Люди просто не знають правди про події в Україні. У той же час, коли ми із виставкою, приїхали до Праги, то самі були шоковані, підтримкою та відношенням до подій в АТО місцевих українців, зокрема, активістів Празького майдану", - розповіла Голосу Карпат волонтер Оксана Ремінець.

Виставки у Будапешті та Празі відвідало чимало людей, серед присутніх на заходах і посли обох держав.

"Перейнявшись проблемами українців у Празі, навіть, заявили про готовність приймати у себе на лікування поранених бійців АТО, а також прийняти у літній табір дітей загиблих героїв із Західної України", - зауважили активісти.

Варто зазначити, що під час візиту до країн-сусідів бійці АТО та волонтери влаштували перед Угорським парламентом парад вишиванок та взяли участь у святкуванні Дня вишиванки у Празі.

Голос Карпат

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com