Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Для постраждалих від негоди закарпатців виділили мізерну допомогу

23 червня 2016 р., 19:56

І отримають її тільки мешканці двох районів з чотирьох

Представники влади обіцяють, що допомога надійде через декілька днів. А поки люди самотужки ліквідовують наслідки негоди.

За інформацією, що надійшла до обласної ради з адміністративно-територіальних одиниць області, станом на 22 червня руйнівні наслідки стихії зафіксовані у Виноградівському, Іршавському, Свалявському, Тячівському та Хустському районах, а також у місті Мукачеві. Як і зазначалося раніше, найбільше постраждали від стихійного лиха населені пункти Виноградівського району, зокрема у смт Королево пошкоджено понад дві тисячі житлових будинків.

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету провела виїзне засідання у Виноградівському районі. За його результатами керівникам районів та міст, що зазнали негативного впливу стихії, рекомендовано невідкладно скликати позачергові сесії місцевих рад для вирішення питань, пов’язаних із ліквідацією її наслідків, а також створити відповідні комісії для вивчення завданих збитків населенню та об’єктам соціальної сфери.

Крім цього, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала вчорашні події надзвичайною ситуацією природного характеру регіонального рівня.

Також, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, з резервного фонду обласного бюджету з метою ліквідації наслідків стихійного лиха для Виноградівського району виділено один мільйон гривень, для Хустського – п’ятсот тисяч гривень.

Шокуючі наслідки негоди зняли з висоти пташиного польоту (Відео)


Тепер справа за комісіями з попереднього обстеження дворогосподарств, які повинні зафіксувати наслідки градопаду та скласти відповідні акти.

Після отримання висновків цих комісій, обласна рада розгляне питання про додаткове наповнення резервного фонду обласного бюджету та подальше спрямування його на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації.

Окрім того, обласною радою готується звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія про необхідність надання цільової субвенції для ліквідації наслідків стихійного лиха у Закарпатській області.
Виконавчий апарат Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com