Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Через негоду повністю зруйнована дорога на Говерлу (Фото)

29 червня 2016 р., 09:14

На Рахівщині триває ліквідація наслідків негоди

На щастя, дощі припинились. Рівень води в річках знизився.

На Закарпатті триває ліквідація наслідків підтоплень окремих населених пунктів Рахівщини. Загиблих та травмованих внаслідок негоди немає. Для розчищення русел гірських потічків залучено 13 одиниць техніки та 35 чоловік від ДП "Рахівське ЛДГ".

Про це повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

{g}

Директор "ДП Рахівське ЛДГ" Володимир Приступа інформує:

"Роботи продовжуються, працівники лісового господарства та ДСНС України в Закарпатській області очищають господарські двори. Дощ не йде. Рівень води наполовину зменшився. Наразі тривають роботи з розчищення глини в урочищі Лешу (Білотисянськетлісництво); в урочищі Бребоя (Щаульське лісництво) розчищається прохід під мостом та формується русло потоку. Прохід сягав всього 1,5 метри. Гравій з під мосту вивозиться на підсипку лісових доріг. Урочище Квасний ріку забило старими порубочними рештками з урочища Головач, Маргіту і Радомир. Комісією, яка працює над встановленням наслідків негоди встановлено, що рештки деревини в Устєріцькому лісництві, які зійшли у ріку - це порубані рештки з Карпатського біосферного заповідника без вилучення у постійного лісокористувача. Одне з дерев було порубане сокирою у 50-х роках. Дорога протяжністю 2,5-3 км на Говерлу повістю зруйнована",- резюмував Володимир Михайлович.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com