Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Директор "М-студіо" прокоментував інцидент з Балогою

30 червня 2016 р., 10:36

Що стався минулого тижня.

23 червня мало місце втручання нардепа Віктора Балоги у редакційну політику телеканалу «М-студіо». Наразі правоохоронці проводять слідчі дії. Директор ТРК «М-студіо» Володимир Шубець щодо спроби втручання в редакційну політику каналу заявив наступне:

«Відповідь народного депутата Віктора Балоги щодо інциденту на ТРК «М-студіо» є некоректною та неправдивою. Згідно єдиного державного реєстру юридичних осіб , який знаходиться у відкритому доступі, 100 % власності каналу «М-студіо» належить ТОВ «Продюсер». Одним із засновників ТОВ «Продюсер», з часткою близько 25 % є Балога Оксана Анатоліївна, яка згідно офіційної декларації про доходи народного депутата Балоги Віктора Івановича, спільно з ним проживає. Жодного разу невдоволення редакційною політикою «М-студіо» Балога Оксана Анатоліївна, а також інші співзасновники телекомпанії не виказували. Саме тому, під час так званого візиту, і не могли й обговорюватися питання управлінської діяльності, оскільки протягом тривалого часу у нас з нардепом Віктором Балогою не було жодних ділових стосунків.

Саме принципова позиція телекомпанії та редакційної ради щодо висвітлення подій з життя області викликала неоднозначну реакцію та лють з боку народного депутата Віктора Балоги. Це завершилось його візитом 23 червня до телекомпанії, спробами застосувати фізичну силу до мене та погрозами на мою адресу та адресу шеф-редактора. Нам добре відомі такі методи роботи. Монолог замість діалогу, оцінювання людей тільки за критеріями власної корисності.

Відповідально заявляю, що написання заяв у поліцію продиктоване не емоціями. Заяви до правоохоронних органів написані за фактом прибуття поліції. Тому звертаюся до народного депутата Віктора Балоги. Народному депутату не личить така привселюдна поведінка. Ви, як справжній чоловік, мали б у першу чергу публічно вибачитися перед колективом, який був присутній при цьому шабаші. В свою чергу від імені редакційної ради каналу заявляю, що зміни інформаційної політики ТРК «М-студіо» в жодному разі не буде.»Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp