Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

УПЦ Московського патріархату повідомила "Часу Закарпаття", що митрополит Онуфрій поважає Героїв, але він проти війни

10 травня 2015 р., 12:09

Прес-служба УПЦ (МП) свої листом нашій редакції показала, що моніторить усі ЗМІ на наявність публікацій про діяльність церкви, навіть у Закарпатті

У відповідь на публікації "Часу Закарпаття" про інцидент за участі проводу УПЦ (МП) Центр інформації УПЦ надіслав на редакційну пошту нашого сайту пояснення такої поведінки предстоятеля Церкви.

 

У листі йдеться про те, що предстоятель Української Православної Церкви митрополит Київський і всієї України Онуфрій пояснив, чому не встав 8 травня, під час урочистого засідання Верховної Ради, коли Президент Петро Порошенко зачитував імена Героїв України.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, Блаженніший Онуфрій назвав це знаком протесту проти війни як явища.“Дійсно, коли Президент говорив у своїй промові про війну на Донбаській землі і про героїв, які відзначилися там, в тому воєнному конфлікті, ми не встали. І це було не знаком зневаги до героїв України. Ми шануємо, поважаємо цих людей. Це люди, які сподобилися великої честі - такої високої державної нагороди, і ця нагорода їм дана за те, що вони ризикували своїм життям, а деякі – віддали своє життя за це. Ми ще раз висловлюємо цим людям свою велику шану і повагу”, - підкреслив Предстоятель Церкви.

Водночас митрополит Київський і всієї України Онуфрій пояснив: “Ми не встали, тому що це був наш знак протеста проти війни як явища”.“Ми не хочемо, щоб війна продовжувалася на нашій землі. Ми не хочемо, щоб люди вбивали один одного. Ми хочемо миру, і щоб на нашій землі було Боже благословіння”, - зазначив Блаженніший Онуфрій.

Як повідомлялося, 8 травня представники УПЦ не піднялися під час урочистого засідання парламенту, коли президент Петро Порошенко зачитував імена Героїв України, які отримали це звання під час антитерористичної операції.


Зазначимо, що Міністр освіти Сергій Квіт назвав митрополита Онуфрія «негідником» за такий вчинок.

Час Закарпаття


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp