Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття пасе задніх у децентралізації

30 серпня 2016 р., 09:50

Приєднуйтесь до вирішення проблеми

Регіональний Офіс впровадження децентралізаційної реформи Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України запрошує до участі у 2-му засіданні Регіональної платформи розвитку і реформ Закарпатської області, яке відбудеться у м. Ужгороді 30 серпня 2016р. з 11:30 до 14:00 у малому залі Вченої Ради УжНУ (пл. Народна, ІІ поверх) на тему:

«Рік з часу неприйняття облрадою попереднього скликання Перспективного плану формування об'єднаних територіальних громад Закарпаття. Що зроблено – і що далі?»

До участі в засіданні запрошені міські і селищні (райцентри) голови Закарпаття, керівництво Закарпатської ОДА і Закарпатської облради, голови місцевих рад, що утворили або ініціюють формування об'єднаних територіальних громад, народні депутати України, представники – Мінрегіону; Асоціації міст України; Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад; обласної Асоціації розвитку і реформ міст, селищ і сіл «Закарпаття – ХХІ століття»; коаліційного об’єднання ГО «Реформи задля гідного життя», а також – координатори і консультанти Регіонального офісу впровадження децентралізаційної реформи Закарпатського РВ АМУ та Офісу реформ і регіонального розвитку Мінрегіону у Закарпатській області.

2-е засідання Регіональної платформи скликається за рішенням учасників її 1-го засідання у м. Ужгороді 28 липня 2016р. Воно проходитиме у форматі «круглого столу» і сприятиме діалогу всіх зацікавлених сторін та узгодженню їх позицій – з метою якнайшвидшого вирішення проблем, що зумовлюють суттєве відставання Закарпаття від інших регіонів України у здійсненні державної політики децентралізаційної реформи і втрати від цього у розвитку громад краю.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com