Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві не замінили вказівники вулиць, які перейменували на честь загиблих воїнів АТО

21 жовтня 2016 р., 14:01

У рамках закону «про декомунізацію»

На вулицях Мукачева, перейменованих у рамках закону «про декомунізацію» на честь загиблих на Донбасі героїв, досі висять прокомуністичні назви Жовтнева, Колгоспна, Петровського тощо.

Перейменування вулиць у березні цього року здійснив своїм розпорядженням голова ОДА Геннадій Москаль, оскільки міська влада не виконала Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» у відведений строк. Сім вулиць міста отримали назви на честь бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, котрі віддали свої життя, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України на Донбасі. Усі вони поховані в Мукачеві.

– Після перейменування ми неодноразово вказували керівникам органів місцевого самоврядування (у тому числі Мукачева) на необхідність заміни табличок, виготовленням і встановленням яких має займатися місцева влада, – зазначає Г.Москаль. – Оскільки старі таблички не були замінені, ми самі замовили нові й передали їх у кожен населений пункт області з тим, щоб приурочити відкриття перейменованих назв до Дня захисника України 14 жовтня. По всій області таблички встановили і тільки одне Мукачево залишилося «прокомуністичним». Міська влада й сама нічого не зробила, і навіть не вивісила те, що зробили інші. Замість прізвищ загиблих героїв, на вулицях міста досі висять назви Жовтнева, Колгоспна, Петровського і т.д. І це є свідченням, що Мукачівська мерія неспроможна зробити навіть елементарних речей для увіковічнення пам’яті тих, хто віддав свої життя за Україну.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp