Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті привітали працівників дорожніх підприємств (ФОТО)

25 жовтня 2016 р., 20:00

Керівники краю взяли участь в урочистих зборах з нагоди Дня автомобіліста і дорожника, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Керівники краю взяли участь в урочистих зборах з нагоди Дня автомобіліста і дорожника, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

 

Працівників галузі привітали голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та заступник голови облради Петро Грицик. Вони подякували дорожникам краю за нелегку працю, яка має важливе значення у розвитку області.

У своєму вітальному слові Г. Москаль наголосив, що наступного року першочергове завдання – ремонт шляхів до туристичних принад краю: «У туристів нині підвищений інтерес до Закарпаття, нам є що показати. Але для цього нам в першу чергу потрібні хороші дороги. Адже, як засвідчив нинішній рік, після ремонту шляхів до Долини нарцисів та озера Синевир, кількість туристів у цих напрямках збільшилася в рази».

За словами Петра Грицика, в колективах дорожніх підприємств Закарпаття працює багато справжніх майстрів своєї справи, галузі вкрай необхідно зберігати фахівців. «Настануть кращі часи і у дорожній сфері, тому нині важливо берегти спеціалістів, які забезпечать чітке функціонування галузі та отримуватимуть заслужену вдячність та пошану від краян», - зазначив він.

Начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайло Попович відзначив, галузь переживає не найкращі часи. «За десять років з понад тисячі семисот працівників, які працювали у дорожній сфері області нині залишилася лише половина, а кількість проблем збільшилася у десятки разів», - сказав він. Водночас висловив сподівання, нові кадрові призначення та реформи у фінансуванні дорожньої галузі покращать ситуацію вже найближчим часом.

Найкращі працівники дорожньої сфери Закарпаття отримали від керівництва області почесні грамоти та подяки. Начальнику Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайлу Поповичу, зокрема, вручили відзнаку від «Укравтодору» - Знак пошани «Почесний дорожник України».Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com