Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді дорожників зі святом вітали

27 жовтня 2017 р., 17:00

27 жовтня

Представників цієї сфери діяльності від імені міського голови Богдана Андріїва відзначив його заступник Ігор Фартушок та за сумлінну працю у сфері пасажирських перевезень і з нагоди Дня автомобіліста та дорожника грамотами Ужгородської міської ради нагородив кращих працівників ТОВ «Паннонія Авто-Центр», ТОВ «ТРАНС-УЖ», публічного акціонерного товариства «Ужгородське автотранспортне підприємство 121017»: водіїв Валерія Кірика, Анатолія Микульця та Юрія Петруня, механіків Василя Худана та Михайла Романка, головного бухгалтера Емілію Данчевську; водіїв Віктора Савича, Михайла Павлика, Михайла Симковича та Миколу Коваленка, квиткового касира Марту Пастернак та мехініка Юрія Мешка.

Ігор Іванович наголосив, що робота у шоферів та дорожників непроста, побажав усім щастя, добробуту, міцного здоров’я, безаварійної роботи, в усіх справах «зеленого світла».

Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства з 1993 року відповідно до Указу Президента щорічно відзначається в останню неділю жовтня.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com