Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як Москаль шоколатьє «Кондитерського дому Бондаренко» нагороджував (ФОТО)

15 листопада 2016 р., 18:00

Отримала кондитер "по заслугах"

Переміга - у руках

Срібну медаль кулінарної олімпіади та почесну грамоту облдержадміністрації з рук керівника краю Геннадія Москаля отримала Людмила Дубіш – шоколатьє «Кондитерського дому Бондаренко». Церемонія нагородження відбулася 15 листопада в атріумі Закарпатської ОДА.

{g}

Закарпатка у складі української збірної стала призером одного з найбільших гастрономічних заходів планети, який цьогоріч відбувся у м.Ерфурт (Німеччина). Наш кондитер стала однією з найкращих серед тисячі кулінарів – представників 42-х країн, які брали участь в олімпіаді цього року. Друге місце на престижному міжнародному конкурсі Людмила Дубіш посіла створивши шоколадну скульптуру «Льодяний замок Сніжної королеви». Робота над 45-ти кілограмовою скульптурою висотою півтора метра тривала тиждень. За словами кондитера, замок виготовлений повністю з чорного шоколаду, зафарбований какао маслом.

Остаточні результати міжнародного конкурсу, згідно з якими закарпатка посіла друге призове місце, через оскарження результатів та подані апеляції, стали відомі після її повернення на батьківщину. Саме тому почесну місію нагородження кондитера виконав голова Закарпатської ОДА.

Почесну відзнаку обласної державної адміністрації «За заслуги перед Закарпаттям» Геннадій Москаль вручив власнику кондитерського дому – Ігорю Бондаренку – за значний особистий внесок у справу збереження та примноження українських кондитерських традицій та підготовку фахівців для гідного представлення України та Закарпаття на всесвітній кулінарній олімпіаді. Підприємець став першим, хто отримав нову відзнаку Закарпатської ОДА, затверджену особисто Г. Москалем.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com