Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді розкажуть результати моніторингового дослідження

26 листопада 2016 р., 10:10

«Ті, що пережили пекло: свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі»

У понеділок, 28 листопада, в Закарпатській ОДА презентують підсумки моніторингового дослідження «Ті, що пережили пекло: свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі».

Дослідження ґрунтується на свідченнях тих, кого незаконно утримували представники незаконних збройних формувань в Донецькій та Луганській областях, на матеріалах, зібраних у ході візитів на звільнені території, а також на інформації, отриманої від органів державної влади та з відкритих джерел.
Над дослідженням працювали представники коаліції громадських організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі» у тісній співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини з метою документування фактів порушень прав людини, пов’язаних із незаконним позбавленням волі в зоні збройного конфлікту на сході України.

Дослідження презентують:
Олексій Біда, координатор Центру Документування Української Гельсінської спілки з прав людини;
Іван Алмаші, голова регіонального відділення секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області;
Борис Кондратюк, координатор Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Ужгород.

Презентація дослідження відбудеться в прес-центрі Закарпатської ОДА.

Початок о 10.00.

Опісля організатори запрошують на презентацію відеоматеріалу, знятого на основі дослідження. Цей захід відбудеться об 11.00 в малому залі Закарпатської ОДА.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 066 532 48 54.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com