Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У МДУ ректор зі студентами про проблеми вишу говорила

27 лютого 2017 р., 09:02

За чаєм.

"Чай з ректором". 21 лютого 2017 року відбулася зустріч студентського активу з ректором університету, на якій, за традицією, обговорювалися проблеми студентства.

Ректорка університету Т.Д.Щербан роз’яснила студентам новий порядок призначення та виплати стипендій у 2017 році. Позицію Міністерства освіти і науки України стосовно нарахування стипендій за новою процедурою представила голова гуманітарного факультету Ольга Дзюбайло, яка взяла участь у з’їзді голів ЦК профкому в м. Києві.

Питання академічної мобільності, в рамках домовленості Мукачівського державного університету з Академією ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща), найбільше зацікавило студентів. Академічна мобільність передбачає надання можливості студентам МДУ безкоштовного навчання (протягом 3 місяців) в Академії Яна Длугоша, безкоштовного проживання на території їх студентського містечка та вивчення польської мови. Студенти вивчатимуть предмети, аналогічні тим, які вони повинні вивчати в Україні. Після закінчення Програми її учасники отримають академічну довідку про вивчення дисциплін.

Обговорювались також проблеми дотримання відповідних побутових умов проживання в гуртожитках.

Голова студради Богдана Стойка представила план заходів на весняний семестр 2017 року, зокрема святкування 8 Березня та проведення акцій до Великодніх свят.

Ректорка звернулася до студентів з проханням і надалі брати активну участь у житті університету, повідомили в МДУ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com