Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Журналістів запрошують взяти участь у конкурсі

20 березня 2017 р., 11:52

На здобуття щорічних премій в галузі журналістики

Розпочався збір пропозицій на конкурс журналістських робіт з висвітлення теми соціально-економічного розвитку краю, популяризації культури і духовності, творчого внеску закарпатців у розбудову держави.

До участі в конкурсі запрошуються представники медіа (телебачення, радіо, преса та інтернет) матеріали, яких опубліковані, вийшли в телерадіоефір, розміщені в інтернет-виданнях з 15 квітня попереднього до 10 травня поточного року.

Обласна організація Національної спілки журналістів України, творчі колективи редакцій газет, радіо, телебачення, інтернет-видання, окремі журналісти подають роботи, які мають авторський (творчий) характер (не більше 10 інформацій) та пакет документів на претендента для участі в творчому змаганні. Заявка може представляти індивідуальну роботу або бути представленою від колективу авторів.

Переможці визначатимуться у номінаціях: кращий журналіст друкованого засобу масової інформації; кращий теле-радіожурналіст; кращий журналіст інтернет-видання.

Премія імені Василя Гренджі-Донського (колективна) присуджується редакційним колективам засобів масової інформації області та інтернет-видань.

До подання на адресу відбіркової конкурсної комісії з присудження названих премій додаються: виписка з протоколів зборів колективу, творча біографія претендента, анотований список публікацій у друкованих засобах масової інформації, інтернет-виданнях – публіцистичні виступи, нариси, статті, кореспонденції; радіо - та телевізійні сюжети, фільми, продемонстровані по телебаченню та озвучені на радіо (ксерокопії надрукованих матеріалів, аудіо- або аудіовізуальні носії).

Конкурсні роботи прийматимуться до 16 травня 2017 року за адресою: пл.Народна, 4, м. Ужгород, 88008, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (каб.220), тел: 69-61-30, тел/факс 61-27-96, oda-press@ukrpost.ua.

На переможців очікують відповідні дипломи та грошові премії, вручення яких відбудеться у День журналіста.
Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com