Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатських журналістів запрошують взяти участь у конкурсі «Суд людською мовою»

25 червня 2020 р., 12:10

Конкурс відбувається вдруге

Цього року ми розширили коло запрошених та відкриваємо можливості для студентів/ок спеціальності «Журналістика», які також можуть подати свої роботи. 
Цілі Конкурсу:
♣ підвищити поінформованість та обізнаність населення України щодо судоустрою, реалізації судової реформи, суспільно важливих судових справ; 
♣ збільшити рівень зацікавленості та довіри населення до судової влади;
♣ сприяти утвердженню принципів верховенства права, прав людини і демократії, громадського контролю та відповідальності;
♣ сприяти розвитку судової журналістики в Україні.

Якщо ви пишете про суди, суспільно важливі та резонансні справи, судову реформу та зацікавлені у підвищенні якості судової журналістики, запрошуємо вас стати частиною руху за її розвиток та вдосконалення.

До участі приймаються роботи на судову тематику в текстовому, відео- та аудіоформатах. Журі відзначить кращі роботи, які посядуть І, ІІ, та ІІІ місця. 

Цього року партнери Конкурсу - Національна спілка журналістів України - запровадили спеціальну номінацію - «Кращий матеріал про позитивний приклад судового захисту прав людини». Організатори Конкурсу залишають за собою право запровадження додаткових номінацій під час прийому чи відбору робіт, про що буде публічно оголошено. 

Участь у Конкурсі відкрита для авторів/ок, які опублікували матеріали з моменту завершення прийому робіт першого Конкурсу, тобто пізніше 31 жовтня 2019 року. Кожен/а учасник/ця може подати необмежену кількість конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. Дедлайн для подачі заявок — 30 вересня 2020 року. 
Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження. Усі учасники/ці Конкурсу отримають пам’ятні сертифікати.

Щоб узяти участь у Конкурсі, слід:

1. Ознайомитися із Положенням про Конкурс тут.
2. Подати роботу, заповнивши онлайн-форму за посиланням. У разі подання двох або більше робіт, онлайн-форму треба заповнювати для кожної роботи окремо. 

Якщо ви студент/ка та ще не маєте досвіду публікації матеріалу у ЗМІ, у вас є можливість опублікувати свої матеріали у ресурсному хабі Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка «Права людини та медіа діяльність». Для цього свою роботу необхідно надіслати на електронну адресу kshenderovskij5@gmail.com із темою листа «Публікація роботи для участі в Конкурсі «Суд людською мовою» та коротким супровідним листом. Після публікації роботи на цьому ресурсі ви можете подати заявку на участь роботи у Конкурсі.

Партнери Конкурсу: Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка (офіційна), Академія адвокатури України (офіційна сторінка), Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Координаційний центр з надання правової допомоги, ZMINA. Центр прав людини, Internews Ukraine, Медійна ініціатива за права людини, EU Project "Pravo-Justice", Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv Суд на долоні.

У разі запитань звертайтесь, будь ласка, за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com Інформація також на сайті ГО "Вектор прав людини", повідомляють у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com