Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Працівники ДФС Закарпаття теж виступають на захист радіостанції "Тиса ФМ"

25 квітня 2017 р., 12:12

Та долучаються до флешмобу #savetysafm

Після поширення інформації, що закарпатська радіостанція «Тиса ФМ» може припинити мовлення у звичному режимі, акції на підтримку радіо охопили майже всі сфери життя Закарпаття. Свою підтримку радіостанції висловлюють також органи ДФС області та долучаються до флешмобу #savetysafm.

Всі ми розуміємо, що професійний рівень інформування населення про діяльність податкових та митних органів, зокрема, у період реформування органів ДФС, дуже важливий чинник для формування високої податкової культури серед громадян, їх обізнаності в особливостях та новаціях митної та податкової політики регіону. Тим паче, враховуючи геополітичне знаходження нашої області.

Саме завдяки якісній та плідній співпраці Територіальних органів ДФС у Закарпатській області та «Тиси ФМ», можливість донести інформацію до громадян була найефективнішою, адже сфера поширення мовлення радіостанції сягала найвіддаленіших регіонів Закарпаття. Таким чином лише з початку 2017 року відділом комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області підготовлено та надіслано до радіостанції 310 прес-релізів про діяльність Головного управління ДФС у Закарпатській області та Закарпатської митниці ДФС.

Сьогодні медіа – посередник, і ,зокрема, радіо «Тиса ФМ», як одна з найбільших ФМ-станцій в краї, – потужний майданчик, через який, закарпатці отримують цікаві для них новини. Тож збереження мовлення радіостанції у звичному режимі насамперед важливо для громадян, адже бути обізнаним, означає бути успішним, захищеним, «озброєним» найсвіжішою та найактуальнішою інформацією.

#savetysafm!
ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com