Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мер Ужгорода зустрівся із представниками австрійської королівської династії Габсбургів

5 травня 2017 р., 08:50

І отримав відзнаку

Президент Міжнародної асоціації «Полум’я миру» Герта Маргаретта Габсбург-Лотрінген та її чоловік Шандор – Великий магістр Мальтійського ордену, нащадки австрійської королівської династії Габсбургів сьогодні зустрілися з міським головою Ужгорода Богданом Андріївим.

Високоповажні австрійські гості цими днями перебувають на Закарпатті з одним зі своїх традиційних візитів. Разом із ними приїхали близько трьох десятків представників Посольства миру. На зустрічі в Ужгородській міській раді були також присутні бурмістр общини Бургенланд Леонард Рудольф, журналіст Міжнародної асоціації «Полум’я миру» Вів’єн Розе, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, посол Посольства миру в Україні Віктор Голін.

Пані Герта розповіла, що напередодні вони взяли участь у врученні започаткованої в Ужгороді приватної нагороди – Ордену Марії Терезії, цього року її отримав керівник підприємства «Фішер» Василь Рябич, відвідали своїх давніх друзів – вихованців медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя», а сьогодні побували в ужгородській ЗОШ №3, мали цікаву розмову з директором Світланою Фесенко і домовилися про започаткування програми обмінів учнями з однією зі шкіл Відня.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв подякував гостям за допомогу Ужгороду, Закарпаттю і загалом Україні, добрі справи, які Габсбурги провадять уже багато років. Обмін для школярів, – відзначив, – дуже хороша ідея, адже молоді люди активно сприймають нові, креативні ідеї, розповідають про них вдома і згодом чимало таких ідей реалізовуються.

На зустрічі йшлося також про перспективи укладення угоди про співпрацю з одним із австрійських міст, пані Герта запросила міського голову Ужгорода та делегацію міста відвідати одне з таких, де громада також зацікавлена в налагодженні тісної дружби з обласним центром Закарпаття.
Пан Леонард Рудольф запросив відвідати землю Бургенланд. Відзначив, що добре розуміє проблеми, які доводиться вирішувати міській владі, адже сам вже більше трьох десятиліть працює у складі ради і півтора десятиліття на своїй посаді.

{g}

Герта Маргаретта Габсбург запросила Богдана Євстафійовича відвідати і традиційний щорічний прийом, який цього разу планується провести в залі Ратуші Відня. Шандор Габсбург-Лотрінген вручив міському голові Ужгорода медаль Марії Терезії, випущену торік у Відні, напередодні цьогорічного відзначення 300-річчя з дня народження імператриці. А пані Герта приколола відзнаку Міжнародної асоціації «Полум’я миру» і попросила на майбутнє підготувати кандидатури ужгородців, яких теж варто відзначити. «Важливо підтримувати і поглиблювати наші зв’язки, ми готові продовжувати допомагати Ужгороду, розвивати цікаві ініціативи», – наголосила поважна гостя. Богдан Євстафійович ще раз подякував австрійським партнерам і відзначив, що високі нагороди – це відзнака усім, хто працює для забезпечення миру, добробуту і дружби Ужгорода з європейськими країнами.

fgn 05.05.2017 08:56 IP: 31.134.113.92
зачем? пусть город от грязи отмывает.......

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp