Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді встановлять туристичні вказівники європейського зразка

9 лютого 2016 р., 16:55

Встановлять не тільки в Ужгороді, але й в цілий області

Уже другий день, 8-9 лютого, робоча група, створена за розпорядженням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, працює безпосередньо на вулицях міста для визначення місць встановлення туристичних інформаційних дорожніх знаків.

Ці європейського зразка вказівні знаки – написи білими літерами українською та англійською мовами на коричневому тлі з піктограмами пам'ятки будуть скеровувати до пам'яток історії, культури, архітектури, якими багатий Ужгород – замку, скансену, Горянської ротонди, Закарпатського художнього музею ім. Й.Бокшая, Ботанічного саду та інших.

Загалом планується встановити близько двох десятків знаків, вони будуть розташовані на основних в'їздах у місто з різних напрямків і на найбільш жвавих, магістральних вулицях.
До складу робочої групи під керівництвом першого заступника міського голови Іштвана Цапа входять представники відділу транспорту, державних закупівель та зв'язку, департаменту міського господарства, управління патрульної поліції, комунального підприємства Закарпатської обласної ради "Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Закарпаття". Погоджену фахівцями, які входять до складу робочої групи, схему розташування знаків винесуть на розгляд засідання виконкому.

Встановлюватиме знаки комунальне підприємство КШЕП, а кошти на власне таблички і проведення робіт будуть із європейського гранту, який виграло Агентство в рамках проекту «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу». Такі вказівні дорожні знаки будуть розміщені по всій області.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp