Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що продаємо Євросоюзу і що в нього купуємо (Інфографіка)

16 травня 2017 р., 09:23

Українські виробники та експортери отримали полегшений доступ до найбільшого у світі ринку, що об’єднує понад 500 мільйон споживачів.

Йдеться про нові можливості, які Україна отримала від запровадження поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною та ЄС.

За даними Закарпатської митниці ДФС ми підготували інфографіку з інформацією: що найчастіше експортується з України через її західні кордони (пункти пропуску у зоні діяльності Закарпатської митниці), а також що імпортуємо з ЄС.

До слова, нові можливості для українського бізнесу супроводжуються високим рівнем вимог ЄС щодо якості та безпеки продукції, а також конкурентоспроможності цін. Ми вже розповідали про митні перипетії на шляху товарів до ЄС, а також про те, чи становимо конкуренцію найближчим «євросусідам».

Інфографіка: Ярина Денисюк
Матеріал підготовано в рамках проекту «Просування реформ в регіони» Програма Європейського Союзу «Підтримка громадянського суспільства в Україні»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com