Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Другий день "Майстерні міста" буде цікавим та насиченим

20 червня 2017 р., 09:13

Оприлюднили план заходів

Сьогодні о 10-ій ранку під час «Кави без краваток» з усіма охочими спілкуватиметься начальник управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради Ольга Травіна.

Із 11.00 до 12.00 відбудеться панельна дискусія з працівниками Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві щодо першого в Україні дитячого поліцейського патруля.

Презентація та майстер-клас на тему «Роздільне сміття — спокійне життя» від компанії ТОВ «AVE Ужгород» триватимуть три години – із 12.00 до 15.00.

Тригодинний майстер-клас із дітьми з виготовлення екоторб проведуть дівчата із ГО «Щасливі діти». Початок – о 13:00, його змінить майстер-клас для дітей від дитячої гончарної майстерні «Чарівний глечик», Який розпочнеться о 16.00.

Паралельно з цим заходами можна взяти участь у лекції-дискусіі на тему: «Організація громадського простору та умови реалізації пішохідних шляхів» (16.00-18.00, 18.00-19.00).

О 19-ій свої дослідження щодо безпеки дорожнього руху в Ужгороді презентує команда «Vision Zero», їх о 20-ій змінять засновники «Uzhgorod Bicycle Culture», які готові дисктувати на тему велоруху в Ужгороді.

Закінчиться другий день «Майстерні міста» кінопоказом стрічки "Bogota Change".

Фільм Bogota Change (Перетворення Боготи) - це непересічна історія, що межує з неймовірністю. Спосіб, яким Антанас Мокус та Енріке Пеньялоса здійснюють міські перетворення, важко уявити.

Фільм переконає кожного в тому, що в сучасному світі ґрунтовні зміни у містах можливі. Фільм демонструє, що чесне та динамічне лідерство може зробити для міста і для суспільства в цілому. Початок вечірнього кінопоказу - о 21.00.

Нагадуємо, локація «Майстерні міста» - набережна Незалежності,6 (біля ЦНАПу, колишнього «Укртелекому»).

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com