Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород: На "Майстерні міста" порушили і тему іноземної мови (ФОТО)

27 червня 2017 р., 08:41

Такою була одна з дискусій на фестивалі

 

Панельна дискусія як ефективно вивчати іноземну мову через якісне планування часу – відбулася  на «Майстерні міста» в Ужгороді.

Ідеями поділилася Юлія Буря, учасниця організації «Window on America», яка діє у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф.Потушняка. Щоб долучитися до організації та відвідувати заняття, які відбуваються у середу і четвер з 17:00, потрібно лише мати читацький квиток. На заняттях практикують різноманітні способи вивчення мови, про них і розповіла пані Юлія.

Отож, для ефективного вивчення англійської необхідно оволодівати різними навичками її використання – мовленням та вимовою, сприйняттям на слух, читанням та перекладанням, основами граматики. Цього можна досягти, слухаючи англомовне радіо та переглядаючи англомовні телеканали, читаючи тексти та книжки англійською мовою та перекладаючи їх, спілкуючись із носіями мови та переглядаючи відео англійською мовою в YouTube. Також існує багато мобільних додатків, які допоможуть в опануванні мови.

Говорили також про причини почати вивчати англійську мову. До прикладу, англійська розширює перспективи та можливості отримання хорошої роботи, це мова науки, бізнесу, та міжнародної співпраці, англійська розширює можливості користування інтернет-ресурсами, адже часто знайти потрібну інформацію англійською набагато простіше.

Насамкінець Юлія Буря запропонувала пройти мотиваційний тест, та запросила усіх долучатися до занять організації «Window on America».
Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com