Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У районах задумалися над створенням добровільних пожежних команд

11 липня 2017 р., 09:30

Уже навіть офіційні зустрічі пройшли, де обговорили це питання.

10 липня, з ініціативи обласної служби ДСНС, в Іршавській міськраді пройшли консультації щодо створення підрозділів місцевої пожежної охорони в об'єднаних територіальних громадах.

У зустрічі взяли участь: заступник начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Богдан Ількович, фахівець відділу реагування на надзвичайні ситуації ДСНС області Глєб Бурковський, міський голова м. Іршава Степан Бобик та інші.

Учасниками круглого столу обговорювалась низка питань щодо розвитку цивільного захисту, створення підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони на територіях громади. Наголошувалося, що повноцінне існування об'єднаних територіальних громад неможливе без забезпечення пожежної безпеки в населених пунктах. Зазначалося, що створення й функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони в населених пунктах забезпечить оперативне й швидке реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території певного населеного пункту. А це, без перебільшення, не лише десятки тисяч гривень врятованого майна, нажитого громадянами впродовж багатьох років; а навіть і врятовані людські життя.

Напередодні аналогічна зустріч рятувальників пройшла й на території Перечинської об’єднаної територіальної громади. На нараді, яка пройшла за участі мера міста Перечин Івана Погоріляка, було обговорено питання щодо створення пожежної команди в Перечинській ОТГ. Представники ДСНС звернули особливу увагу на важливість даного питання та надали рекомендації щодо створення такої команди в даній громаді.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com