Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

НБУ: переговори Rothschild с Коломойським провалилися

8 жовтня 2017 р., 15:35

Про це заявила заступник глави НБУ Катерина Рожкова, пише F in B alance

"З банком працювали зовнішні консультанти. Вони працювали взагалі з питання стратегії роботи з активами, зокрема вели переговори з екс-власниками. Результату немає. На сьогодні банк приступив до стягнення", - зазначила Рожкова.

Як відомо, в рамках процесу націоналізації ПриватБанку передбачалося, що переговори Rothschild&Co з екс-власниками ПриватБанку повинні були завершитися ще до 1 липня. Водночас вони затягнулися (на тлі того, що ПриватБанк тільки на початку травня публічно повідомив про намір підписати договір зі своїми консультантами з ведення таких переговорів).

За неофіційними даними, серед чинників, які ускладнювали переговори, була, зокрема недостатня врегульованість правового статусу та повноважень Rothschild&Co (що послаблювало переговорні позиції цієї компанії і, відповідно, можливість виходу на те або інше реальне рішення), а також відсутність консолідованої позиції держорганів за оцінкою інсайдерських кредитів у портфелі ПриватБанку (що в кінцевому підсумку "розмивало "сам предмет для переговорів).

З грудня 2016 року голова НБУ Валерія Гонтарєва неодноразово стверджувала, що 97-100% корпоративного портфеля Приватбанку - це інсайдерські позики. Водночас у кінці серпня в.о. голови правління ПриватБанку Галина Пахачук публічно озвучувала вже оцінку 93-95%. Зменшення оцінок відбулося на тлі судових суперечок ПриватБанку з позичальниками, яких навряд чи можна вважати інсайдерами.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp