Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В ОДА презентують видання, присвячені закарпатським письменникам

22 листопада 2017 р., 11:30

Дві книги

Приурочені до 70-річчя Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, видані за кошти обласного бюджету, презентують у четвер, 23 листопада, в Закарпатській ОДА.

Літературний альманах «Сім крутих перевалів» містить творчий доробок сучасної генерації обласної спілки, зокрема, представників наймолодшого покоління.

До книги літературознавця Дмитра Федаки „Українське красне письменство Закарпаття” увійшли стислий огляд художньої літератури краю від найдавніших часів та літературні портрети письменників 19-го, 20-го ст., а також представників літературного цеху нинішніх днів - письменників, літературознавців та фольклористів.

Детальніше про видання розкажуть голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі, директор видавництва „TIMPANI” Ярослав Федишин, головний редактор видавництва «Знання» Галина Курій та директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Ярослав Галас.

Презентація відбудеться в прес-центрі Закарпатської ОДА.

Початок об 11.00.

*** 22.11.2017 15:44 IP: 54.196.42.194
Кажуть, в Україні немає ВІДДІЛУ літературної критики??Ваша думка, Панове літератори, з цього приводу!

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com