Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородців запрошують взяти участь у конкурсі

12 січня 2018 р., 11:35

Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії у Львівській і Закарпатській областях.

Умови конкурсу
Конкурс націлений на підтримку та розповсюдження практик, ідей та інновацій у використанні деревини для енергії.
Взяти участь у конкурсі можуть юридичні особи будь-якої організаційної форми та власності та фізичні особи, яка представляють домогосподарство, громаду або групу осіб.

Конкурс реалізується в рамках проекту «Визначення можливостей зеленої енергії в Українських Карпатах». Цей проект націлений на підтримку переходу українського гірського регіону до надійного незалежного енергопостачання в майбутньому шляхом оцінки сталого енергетичного потенціалу деревини і пошуку можливостей ефективного використання місцевих відновлювальних джерел енергії. В результаті Конкурсу кращих практик будуть виявлені і розповсюджені місцеві знання, ідеї та досвід такого використання.

На конкурс можна подавати практики, реалізовані на території Закарпатської та Львівської областей.

Нагороди конкурсу
Найкращі практики/ ідеї, вибрані Конкурсним Комітетом, отримають цінні призи.
Цінні призи, спрямовані на подальше покращення використання деревини для енергії та заходів з енергоефективності згідно потреб переможців, надаються у формі приладів, устаткування, обладнання, виготовлення технічних умов, проектно-кошторисної документації та ін.
1 місце – приз на суму до 1300 швейцарських франків та участь у тренінгу від Інформаційно-навчального центру з енергоефективності та ВДЕ в м.Мукачево (захід обирається переможцем).
2 місце – приз на суму до 1000 швейцарських франків.
3 місце – приз на суму до 700 швейцарських франків.
Цінні призи не призначені на покриття поточних операційних витрат (витрати на оплату праці, офісні витрати, придбання сировини тощо) та на проведення заходів.
Конкурсний Комітет спільно із переможцями визначає цінні призи, які будуть вручені переможцям за рахунок призового фонду.

Заявку в електронному вигляді слід подавати до 15 лютого 2018 р. на ел. пошту radmila.ustych@forza.org.ua.

Умови участі і заявка: http://forza.org.ua/…/viznac…/derevina-dlya-energiyi-konkurs

Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com