Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відбувся тренінг з проблем протидії етнічній дискримінації та антисемітизму

29 січня 2018 р., 10:40

Захід проводився для педагогів і студентів

Відбувся тренінг в Ужгороді 27 січня за участю тренерів, запрошених Агенцією досліджень «Карпатія». 

Його робота проведена в рамках проекту «Боротьба з етнічною дискримінацією та антисемітизмом в Закарпатті» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Цього разу захід «Пізнання змінює сприйняття» повністю присвятили моделюванню рольових та інших видів ігор.

Педагоги, студенти, тренери, команда проекту створили чудову дружню й робочу атмосферу тренінгу, відпрацювали різні ймовірні сценарії ігор, проявили себе в різних ролях, гостро, але толерантно дискутували.

Тренери спробували провести тематичні заняття «Кроки можливостей»: зміст і можливості рольової гри», «Стаємо ближчими через музичне розмаїття Закарпаття»: тематична стратегія рольової гри», «Расизм та етнічна дискримінація у навчальних закладах: проблема чи міф?»: принципи протидії з елементами рольової гри», «Пізнай і прийми ближнього»: сценарний нарис гри-стереотипу». У теплій, дружній атмосфері пройшла дискусія з приводу вдосконалення комунікативної взаємодії педагогічного загалу, батьків та учнівської молоді. Цільова група розглянула й обговорила декілька модельних ситуацій з даної проблеми, які були максимально наближеними до реалій.

Учасники прийшли до цікавих фінальних рішень, які були належним чином аргументовані й змістовно підтверджені.

Цим заходом ГО Агенція досліджень регіонального соціуму «Карпатія» розпочала новий просвітницько-інформаційний рік.

Маріан Токар, голова ГО «Агенція досліджень «Карпатія»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com