Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як працює мобільний сервісний центр МВС

8 лютого 2018 р., 11:05

Роз’яснили закарпатцям

Для того, щоб сервіс приїхав до вашого містечка вам необхідно звернутись до органів місцевого самоврядування з заявкою про те, що ви хочете отримати послугу в МСЦ МВС (далі – мобільний сервісний центр МВС).

Пересувний сервісний центр, оснащений сучасним обладнанням, виїжджає за графіком у віддалені населені пункти Закарпаття та надає громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Наголошуємо на тому, що нам необхідно отримати запит від органів місцевого самоврядування і тільки після цього ми приїдемо і надаватимемо послуги. Громадянам в свою чергу потрібно подати не менше десяти заявок до своїх органів місцевого самоврядування про те, що вони хочуть здійснити певну операцію у МСЦ МВС. 

Якщо ви хочете, щоб саме до вас приїхав МСЦ МВС, то з’явилась нагода скористатись послугою державного сервісу.Переглянути графік курсування, часи прийому мобільних сервісних центрів МВС та інтерактивну карту маршрутів можна на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».
Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com