Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На околицях Ужгорода ростиме гінкго (Фото)

30 квітня 2018 р., 10:00

В Ужгородській греко-католицькій богословській академії ім. Теодора Ромжі садили дерева

Автором цієї весняної події став Іван Костів, який 44 роки пропрацював у лісовому господарстві, з них 26 – директором Ужгородського лісгоспу. Саме він став ініціатором закладання в лісгоспі Шевченківської алеї, на якій щороку збираються письменники, щоб відзначити роковини Кобзаря. А недавно Іван Васильович очолив громадську організацію «Товариство охорони природи Закарпаття».

Цікавою стала зустріч із семінаристами. А завершилася вона зеленою акцію. Тож тепер у парку біля духовного закладу ростимуть нові деревцята. Іван Костів посадив їх разом із владиками Міланом та Нілом, ректором цього навчального закладу о. Петром Берешем. Йдеться про незвичайні саджанці, як от про гінкго. Один із справді розкішних екземплярів вцілів у колишньому парку Лаудона – у дворі обласної дитячої лікарні. Тож відтепер і гінкго в парку академії ім. Теодора Ромжі матиме свою історію. А ще воно – добрий спадок нащадкам, адже житиме понад століття.

Ще одне гінкго висадили у Баранинцях.Інформує Мар’яна Нейметі

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com