Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Берегові стежитимуть, що п’ють люди

16 травня 2018 р., 13:10

У весняно-літній період значно зріс рівень споживання води, яку виробляє ТОВ „Водоканал Карпатвіз” і , яка подається у міську систему водопостачання.

У першу чергу це пов’язано з тим, що питна вода використовується окремими споживачами для миття автомашин, поливу тротуарів, городів, тощо. Окремі мешканці надмірно споживають воду в будинках та квартирах, без приладів обліку або з лічильниками термін повірки, яких закінчився та ухиляються від сплати за неї. Нарахування плати здійснюється, як правило, згідно норм на умовно зареєстрованих в квартирах осіб, кількість яких значно перевищує фактичну кількість осіб. Тому насправді, скільки витрачається в них води – невідомо.

Зважаючи на те, що наявні виробничі потужності не мають можливості переробляти більшу кількість води, через що погіршується якість питної води, яка подається у міську систему водопостачання та знижується тиск води у мережі ТОВ „Водоканал Карпатвіз” повідомляє, що протягом травня-червня 2018 року проводитимуться рейди щодо перевірки надмірного споживання води в будинках та квартирах.
Для забезпечення повноти збору платежів за надані послуги з водопостачання та водовідведення, недопущення безоплатного водоспоживання у місті, забезпечення сумлінних платників послугами цілодобового водопостачання та водовідведення в майбутньому, просимо вашого сприяння у проведенні цих рейдів представниками Товариства.

Адміністрація ТОВ «Водоканал Карпатвіз»


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com