Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

До уваги ужгородців, які економили енергоресурси

6 липня 2018 р., 10:40

Отримуючи субсидію

Продовжується кампанія монетизації залишків невикористаних субсидій на оплату опалення (в обсягах до 100 куб. метрів природного газу та 150 кВт•г електроенергії), що виникли у зв’язку з економним споживанням цих енергоресурсів.

Управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради повідомило 2978 домогосподарств – отримувачів-субсидії, які економно споживали газ та 337 домогосподарств, які економили електроенергію.

Прохання до осіб, які отримали повідомлення про економію, до 1 вересня звернутися до управління праці та соціального захисту населення (м.Ужгород, площа Шандора Петефі, 24-26, каб. 1, тел. для довідок 61-25-49).При собі обов’язково мати:
- оригінал та копії паспорта й ідентифікаційного коду;
- довідку з банку про відкриття карткового рахунку для отримання готівки;
- копію повідомлення УПСЗН про наявність невикористаної суми субсидії.

Особливість для Ужгорода як міста обласного значення – монетизацію можна отримати лише на банківський рахунок.Гроші невикористаної житлової субсидії виплачуються громадянам протягом 2 місяців із початку нового опалювального періоду, тобто починаючи з жовтня 2018 року, - повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com