Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Перечинська міська ОТГ проводить оновлення інфраструктури прилеглих сіл громади

19 жовтня 2018 р., 08:50

Як проводили оновлення інфраструктури?

Перечинська міська ОТГ активно оновлює інфраструктуру прилеглих сіл громади

Консультанти Закарпатського РВ АМУ провели виїзну консультацію у Перечинській міській ОТГ. Серед широкого кола обговорюваних з Перечинським міським головою Іваном Погоріляком питань особливу увагу було пріоритетному розвитку прилеглих сіл об’єднаної громади.

І.Погоріляк розповів, що в Перечинській ОТГ нинішнього року найбільше уваги було приділено освітнім закладам с. Зарічево. Тут було проведено ремонти приміщень та структурну реорганізацію об’єктів освіти, в результаті якої дитсадок і початкова школа розмістилися в одній будівлі. У селах Сімерки і Ворочево у відремонтованих і відповідно обладнаних приміщеннях дитячих садочків відкрили додаткові групи, у результаті чого у цих селах усі дітки дошкільного віку мають можливість відвідувати садочки. Усі освітні заклади громади належно підготовлені до опалювального сезону. У с. Сімер на 90% проведено асфальтування вулиць, а в наступному місяці, після завершення тендерних процедур, будуть прокладатися дороги у селах Зарічево, Ворочево і Сімерки. В усіх селах громади проведено осучаснення вуличного освітлення. Згідно інформації консультанта з бюджетних питань Закарпатського РВ АМУ Ю.Траньович, бюджет Перечинської ОТГ на 2018 рік складає 85,2 млн. грн, з яких основна частина припадає на надходження з ПДФО (40%) та міжбюджетні трансферти (42%). Бюджет громади у минулому 2017 році складав 29,9 млн грн, що дорівнює 35% планового показника всіх доходів, або 60% власних надходжень 2018 року. У цьому році громада отримує 2,4 млн. грн інфраструктурної субвенції, які передбачаються на фінансування трьох проектів з капітального ремонту доріг. З цієї суми з державного бюджету вже надійшло 67%, проте громада досі не використала з них жодної копійки, ще не оголошено тендеру на виконання робіт, а рік підходить до кінця.Перечинщина справедливо вважається туристично привабливим краєм, а серед родзинок оберегів етнічної культури Закарпаття – етнографічний музей «Лемківська садиба» у с. Зарічево. Консультанти побували у цьому селі, де відвідали старостат, початкову школу та музей-садибу, яка віднедавна стала структурним підрозділом Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

{g}


Закарпатське РВ АМУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com