Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Виноградівщині стартував інфраструктурний проект "SAFETISZA"

21 серпня 2019 р., 09:15

Прект стартував за підтримки ЄС

Проект впроваджується за партнерства угорської Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства, Виноградівського міжрайуправління водного господарства, Виноградівської РДА та ГО "ЕКОСФЕРА".

13 серпня 2019 року БУВР Тиси та Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, як керівний Орган управління Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, підписали перший грантовий договір для впровадження великого інфраструктурного проекту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур (SAFETISZA)».

Проект спрямований на розв’язанні двох ключових проблем у межиріччі річок Тиса-Тур – це захист від паводків та внутрішніх вод. Головними результатами проекту є реконструкція стратегічних водогосподарських інфраструктурних споруд, що становлять взаємний інтерес для України і Угорщини.

Основним інфраструктурним елементом проекту на українській території буде реконструкція 9,5 км лівобережної дамби р. Тиса на ділянці с. Текове та на ділянці між селами Петрово і Чорнотисово Виноградівського району, а також будівництво локального протипаводкового центру в с. Петрово Виноградівського району.

Проект також підтримає адаптацію до кліматичних змін, враховуючи більш часті та інтенсивні паводки в регіоні.

Тривалість впровадження – 3 роки.

Джерело: БУВРР "Тиса"


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com