Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Правові уроки «Я маю право!» провели для ужгородських школярів (ФОТО)

18 грудня 2018 р., 08:11

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права о'єднана команда Закарпатської юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела відкритий тематичний урок на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Уроки провели для учнів 3-го класу Ужгородської школи І ст. № 1 з поглибленим вивченням англійської мови.
«Діти, які ви знаєте свої права та обов’язки?» - таким запитанням розпочала урок представник управління юстиції у Закарпатській області Леся Тимчук. 

При цьому, нагадала, що всі діти, незалежно від їхньої раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, соціального походження – рівні у своїх правах.
Учні виявилися надзвичайно кмітливими, активно піднімали руки та називали свої права: на життя, любов і піклування, повноцінне харчування, освіту, відпочинок, отримання інформації, медичну допомогу, вільне вираження своїх думок, захист від насильства та інші.
Приємно вразила неабияка обізнаність маленьких школярів із своїми обов’язками. Вони знають, що поряд із правами є ще й правила поведінки. Зокрема, треба поводити себе так, щоб своєю поведінкою не порушувати права інших людей, дотримуватися правил поведінки у суспільстві, поважати і любити тих, хто тебе оточує, не ображати й не принижувати інших.
Діти старанно поставилися до завдання заповнити карту «Права дитини», уважно її вивчали та прикріплювали наліпки з правами поряд з відповідними картинками.

Особливу зацікавленість учнів викликали мультики про права дитини, які принесли з собою та продемонстрували наші фахівці.
Цікавою для малечі виявилася і гра з «Правовим деревом», намальованим на шкільній дошці. Учні поділилися на дві команди та по черзі чіпляли блакитні листочки-права з правої сторони дерева, а жовті листочки-правила поведінки - з лівої.

Начальник відділу комунікації Регіонального центру Оксана Дудаш вручила третьокласникам Паспорти дитини, розроблені системою безоплатної правової допомоги, та значки «Право з тобою».
А на завершення уроку учні разом зі своєю вчителькою Мариною Омелянівною Манзулич на знак вдячності виконали новорічно-різдвяну пісню.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com