Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

S&P назвало умову відмови Україні в кредиті МВФ

15 квітня 2019 р., 17:56

Якщо протягом місяця Україна не знайде рішення із законом про незаконне збагачення, МВФ ймовірно відмовить країні в черговому транші.

Міжнародний валютний фонд може відмовитися надати Україні черговий транш кредиту, якщо не буде знайдено рішення за статтею про незаконне збагачення. Такий прогноз зробило агентство S&P Global Ratings в своєму огляді.

В агентстві нагадують, що Конституційний суд України нещодавно скасував відповідну статтю і нині керівництво країни намагається сформулювати і прийняти закон, пов'язаний з незаконним збагаченням.

"Якщо рішення не буде знайдено протягом найближчого місяця (або трохи більше), наступна ревізія МВФ і відповідний транш можуть бути відкладені, оскільки закон був частиною вимог попередньої програми МВФ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 27 лютого Конституційний суд України опублікував рішення про скасування статті Кримінального кодексу України про незаконне збагачення, визнавши її неконституційною. Згідно зі скасованою статтею КК України, державні службовці повинні були давати пояснення про джерела їхніх доходів і доходів своїх близьких родичів. У разі, якщо чиновник не міг цього зробити, його повинні були притягнути до кримінальної відповідальності.

Після цього в Раді зареєстрували кілька нових законопроектів про незаконне збагачення, в тому числі президентський. У парламентському комітеті пропонують розробити один законопроект.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com