Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді порушать тему передвиборчої кампанії

24 червня 2019 р., 15:40

Цієї середи

У середу, 26 червня о 13:00 в Ужгородському пресклубі (пл. Жупанатська, 15|4) відбудеться пресконференція представників ОПОРИ стосовно перебігу виборчої кампанії народних депутатів на території Закарпаття.

Спікери розкажуть журналістам про результати спостереження за виборчим процесом в області, зокрема - основні тенденції, прояви активності та перші зафіксовані порушення.

Спікери:

Ярослав Гулан, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області;Лариса Романюк, довготермінова спостерігачка Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області.До участі запрошуються журналісти, представники політичних партій та кандидатів, громадські активісти та інші зацікавлені особи.

За коментарями звертайтеся:Ярослав Гулан, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Закарпатській областітел.: 0976446639; 09903198862e-mail: zakarpattya@opora.org.ua
Ольга Беца, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області
тел.: 0502309596

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com