![](http://images.chas-z.com.ua/2019/06/28/74490/2/102737.jpg)
Не встигла жінка відійти від відпочинку, як невідомі одесити її пограбували прямо на вокзалі
Як повідомила закарпатка правоохоронним органам, що під час очікування відправки потяга до неї підійшли двоє невідомих і вирвали з її рук сумку. За декілька кварталів працівники поліції зловили одеських «Боні і Клайда», адже грабіжниками виявилися 48-річна одеситка та її 38-річний співучасник.
Награбоване вони вже по дорозі встигли розділити, а це гроші та мобільний телефон. Свої речі 53-річна закарпатка повернула, а от грабіжників чекає покарання. Наразі проводиться слідство.